InformacjePolska

Czarzasty drwi z celebrytów, którzy „nie kupują polskich warzyw, bo rolnicy głosowali na PIS” i tych „wyjeżdżających z Polski”

fot. Twitter, screen z TVN24

Po ostatnich wyborach w masowo zaczęły się pojawiać egzaltowane postanowienia wielu celebrytów (mniej lub bardziej znanych) o tym, że wyjeżdżają z Polski. To nie nowe zachowania. Po wyborach parlamentarnych także wielu „oburzonych” zamierzało opuścić Polskę na dobre. Normalni ludzi tylko śmieją się z tych oświadczeń wiedząc, że celebryci robią tak jedynie ze względu na to, żeby „zainstnieć”. By było o nich głośno. Można powiedzieć, że parafrazując znane powiedzenie z show biznesu: nie ważne jakie głupoty wygadujesz, ważne żeby nazwiska nie przekręcili.

Wśród celebrytów opuszczających Polskę, jest dawno nie widziana pisarka, Manuela Gretkowska. Co ciekawe egzaltacja jej i jej podobnych „gwiazd” nie przekonuje nawet szefa postkomunistycznego SLD, który w TVN24 bardzo ekspresyjnie ich sparodiował.

Film poniżej

– Czy pani się to podoba, czy państwu się to podoba jak ktoś mówi tak: „nie będę kupował polskich warzyw, bo rolnicy głosowali na PiS”, „nie będę jechał na Podkarpacie na wypoczynek, bo Podkarpacie poparło Dudę”, albo jedna z drugą pani, mniejsza o nazwiska, mówi tak: „Jestem tak oburzona, ze wyjadę z kraju, kupię sobie jeden dom w Hiszpanii, a drugi we Włoszech”. Ludzie normalni kiedy to widzą, myślą „Boże, to jest jakaś establiszmencka historia” – mówił Włodzimierz Czarzasty.

źródło:tvn24, tysol