Informacje

Żukowska – Petru w spódnicy

Fot. Twitter

Posłanka Lewicy Anna-Maria Żukowska podbija internet. Wszystko za sprawą wpisów, których nie powstydziłby się sam Ryszard Petru. 

Żukowska to gwiazda Lewicy, feministka i aborcjonistka. Walczy o godność kobiet, ale sama powiela wszystkie stereotypy. Ostatnio puszczają jej nerwy a wpisy w mediach społecznościowych – przyprawiają o salwy śmiechu. 

Kilka dni temu Żukowska zabłysnęła ciekawą wersją historii. 

„No cóż, barbaria Rzym zdobyła. Potem wprowadziła chrześcijaństwo i niestety znacznie bardziej tolerancyjna cywilizacja antyczna zakończyła na tym swój żywot” – napisała. 

Szkopuł w tym, że Wandalowie, którzy zdobyli Rzym w V w. byli poganami. Chrześcijaństwo było już wówczas legalne w Imperium za sprawą edyktu Konstantyna w 313 r. 

Kolejnego dnia nie było lepiej. Żukowska znów probowała „dowalić” Polakom i chrześcijanom, a wyszło jak zwykle. 

„Ostatnią kobietę posądzoną o bycie czarownicą w Polsce zamordowano w 1836 r. w Chałupach na Półwyspie Helskim Może Jacek Kurski zrobi zaraz materiał o wskrzeszeniu tej tradycji?” – sugerowała. 

Internauci szybko pospieszyli jej z pomocą. Okazało się, że nie była to „polska tradycja”, tylko niemiecka. A wyroki na czarownice wydawał namiestnik Prus. Tak to niestety się kończy, gdy arogancją nadrabia się brak elementarnej wiedzy.

W najnowszym tweecie Żukowska twierdzi, że walczące z hitlerowskim okupantem Polski oddziały Armii Krajowej, miały analogiczne postulaty do obecnej Antify – ruchu antykapitalistycznego, anarchistycznego, który w Stanach Zjednoczonych jest uważany za organizację terrorystyczną. Edukacja uniwersytecka poniosła klęskę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *